Темою обговорення стало підведення підсумків роботи Інспекції у першому півріччі 2009р.

Під час свого виступу начальник Інспекції В. Мельник озвучив результати роботи установи протягом І півріччя.

Зокрема, протягом І півріччя 209 року Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області проведено перевірку 1861 підприємства, організації та установи.

За порушення природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища складено 1805 протоколів, до адмінвідповідальності притягнуто 1742 особи, сума накладених штрафів складає 189,907 тис. грн., за збитки заподіяні державі порушенням природоохоронного законодавства пред'явлено 262 претензії та позовів на загальну суму 514,237 тис. грн.

З метою захисту інтересів держави, Інспекцією протягом першого півріччя 2009 року 18 матеріалів передано до правоохоронних органів, за результатам розгляду яких порушено 12 кримінальних справ.

За перше півріччя тимчасово призупинено виробничу діяльність 15 суб'єктів господарювання. 

Аналізуючи підсумки роботи, начальник Інспекції наголосив на необхідності підвищення ефективності здійснення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Загалом колегія вирішила визнати роботу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області протягом першого півріччя 2009 року задовільною. Учасники колегії внесли пропозиції щодо розроблення порядку взаємодії між контролюючими структурами області, з метою посилення контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.
 
 
 
 

 

© 2017 Незалежна екологічна лабораторія ЕОЛ, м. Хмельницький

Використання матеіалів, без дозволу адміністрації - ЗАБОРОНЕНО!

Розробка сайтів: NEW.vn.ualist_btn